Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Şirketler için sosyal medya kullanmak kaçınılmaz olmuştur. Sosyal medya sayesinde markalar ve şirketler pazarlama ağlarını yönetebilir.

Sosyal Medya Reklamları

Ülke, yaş, cinsiyet, anahtar kelime, eğitim düzeyi, çalıştığı işyeri, ilişki durumu, ilgilendiği alanlar, bildiği diller fitreleri ile daraltabiliriz ve istediğiniz kitlelere ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Google Adwors

Hangi sektörde olursanız olun eğer, bir web siteniz varsa ilk istediğiniz google aramalarında üst sırada olmak olur. Google aramalarında üst sıralarda çıkmak hem iş dünyası için hemde kurumsallık için son derece önemlidir.

Web Tasarım

Web Tasarım ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil, yatırım olduğunu düşünerek; amacımız kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde elektronik dünyada yerinizi almanıza yardımcı olmaktır.

Grafik Tasarım

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları olan, tek sayfalık tanıtım broşürlerinden, yüzlerce sayfalık tanıtım yada ürün kataloglarına kadar her türlü tanıtım materyalini, fotoğraf çekimlerini, baskı öncesi hazırlığı ve tasarımını yapıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Dijital ortamdaki gelişmeler her ne kadar ihtiyacın arttığı dal olarak öne çıksa da basılı medya ürünleri halen en etkili iletişim araçları olarak hayati önem taşımaktadır. Firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi basılı medya aracılığı ile müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde iyi bir çözüm ortağına ihtiyacınız vardır.

Totem, Tabela Hizmetleri

Markanızın bilinirliği açısından da oldukça önemli olan bu tabela sayesinde siz de sonuçlardan memnun kalacaksınız. Bize güvenerek yaptıracağınız bu ürünlerden hiç bir zaman pişman olmayacaksınız.

Siz Hayal Edin Biz Yapalım

Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal Medya Reklamları


Google Adwors


Web Tasarım


Grafik Tasarım


Baskı Hizmetleri


Totem ve Tabela Hizmetleri